Pubcookie (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Current
tr: Şu anki

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.
