Pubcookie (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Log in
ug: كىرىش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
