Pubcookie (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Domain
uk: Домен

en: Current
uk: Поточна

en: Log in
uk: Вхід

en: LDAP server
uk: Сервер LDAP

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: current
uk: поточне
