Pubcookie (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Domain
az: Domen

en: Current
az: Hazırkı

en: Log in
az: Loqin

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.
