Pubcookie (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Ролі

en: Domain
be: Дамен

en: Current
be: Бягучы

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.
