Pubcookie (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Domain
cs: Doména

en: Current
cs: Aktuální

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.
