Pubcookie (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Domain
et: Domeen

en: Current
et: Praegune

en: Log in
et: Sisene

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.
