Pubcookie (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Domain
fa: دامنه

en: Current
fa: جاری

en: Log in
fa: ورود

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.
