Pubcookie (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Domain
ja: ドメイン

en: Current
ja: 現在

en: Log in
ja: ログイン

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。
