Pubcookie (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Current
jv: Saiki

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.
