Pubcookie (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Domain
lt: Domenas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.
