Pubcookie (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
