Pubcookie (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Current
ne: ताजा

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
