Pubcookie (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Domain
sk: Doména

en: Current
sk: Aktuálny

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.
