Pubcookie (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Log in
sr: Пријави се

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
