Pubcookie (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Domain
sv: Domän

en: Current
sv: Nuvarande

en: Log in
sv: Logga in

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.
