Pubcookie (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Domain
th: โดเมน

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว
