Pubcookie (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز
