Public Download Count (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Export
af: Voer uit

en: Node
af: Mode

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Operation
af: Operasie

en: 1 month
af: 1 maand
