Public Download Count (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Export
be: Экспарт

en: Node
be: Вузел

en: Year
be: Год

en: Custom
be: Паводле настроек

en: File name
be: Імя файла

en: Count
be: Колькасць

en: 1 year
be: 1 год

en: Month
be: Месяц

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Operation
be: Аперацыя

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора
