Public Download Count (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Year
bo: ལོ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Count
bo: གྲངས

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Today
bo: དེ་རིང

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག
