Public Download Count (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number of blocks
ca: Número de blocs

en: Export
ca: Exporta

en: Download count
ca: Compte de descàrregues

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Year
ca: Any

en: Custom
ca: Personalitzat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Count
ca: Quantitat

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Month
ca: Mes

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Operation
ca: Operació

en: Node title
ca: Títol del node

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: 1 month
ca: 1 mes

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat
