Public Download Count (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Export
eu: Esportatu

en: Node
eu: Nodoa

en: Year
eu: Urtea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Month
eu: Hilabetea

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Today
eu: Gaur
