Public Download Count (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ
