Public Download Count (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Node
ml: നോഡ്

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
