Public Download Count (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Node
mn: Зангилаа

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй
