Public Download Count (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Export
mr: निर्यात

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Node
mr: शाखा

en: Year
mr: वर्ष

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: 2 years
mr: २ वर्षे

en: Month
mr: महिना

en: Unlimited
mr: अमर्यादित
