Public Download Count (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Month
my: လ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Today
my: ယနေ့
