Public Download Count (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Year
ne: वर्ष

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Month
ne: महिना

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Today
ne: आज
