Public Download Count (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Number of blocks
pt: Número de blocos

en: Export
pt: Exportar

en: Download count
pt: Contagem de downloads

en: Last month
pt: Último mês

en: Year
pt: Ano

en: Custom
pt: Personalizado

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Count
pt: Contar

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: 2 years
pt: 2 anos

en: Month
pt: Mês

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Operation
pt: Operação

en: Node title
pt: Título do node

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: This week
pt: Esta semana

en: This month
pt: Este mês

en: This year
pt: Este ano

en: Last week
pt: Semana passada

en: Last year
pt: Ano passado

en: File URL
pt: URL do Arquivo

en: Item display
pt: Exibição do item
