Public Download Count (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number of blocks
ru: Количество блоков

en: Export
ru: Экспортировать

en: Download count
ru: Счётчик скачиваний

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Node
ru: Материал

en: Year
ru: Год

en: Custom
ru: Собственная

en: File name
ru: Имя файла

en: Count
ru: Количество

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Month
ru: Месяц

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Item count
ru: Число записей

en: Operation
ru: Действие

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Today
ru: Сегодня

en: Yesterday
ru: Вчера

en: All time
ru: За все время

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Detail
ru: Подробнее

en: File Name
ru: Имя файла

en: You must enter a number from 0 to 99.
ru: Вы должны ввести число от 0 до 99

en: This week
ru: Эта неделя

en: This month
ru: Этот месяц

en: This year
ru: Этот год

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год

en: Last Download
ru: Последнее скачивание

en: Number of files: %num1, Total downloads: %num2
ru: Всего файлов: %num1, Всего скачиваний: %num2

en: No download count records are found for the file.
ru: Не найдено записей о скачивании файлов.

en: Total downloads:
ru: Всего скачиваний:

en: Daily Counts
ru: По Дням

en: Monthly Counts
ru: По Месяцам

en: Yearly Counts
ru: По Годам

en: Go back to the file list
ru: Назад к списку файлов

en: Export mode
ru: Режим экспорта

en: export entire counter data
ru: экспортировать всю информацию

en: export summary by file
ru: экспортировать общую сумму по каждому файлу

en: The exported file has the following four columns.
ru: Экспортируемый файл будет иметь следующие колонки.

en: Date (YYYY-MM-DD)
ru: Дата (ГГГГ-ММ-ДД)

en: Day of the week (Sun-Sat)
ru: День недели (Пн - Вс)

en: Public Download Count
ru: Счётчик публичных скачиваний

en: Provides file download counter for the public file system.
ru: Предоставляет счётчик скачиваний для публичной файловой системы.

en: Allow users to see the file download count
ru: Предоставляет пользователям отчёт о количестве скачиваний файлов

en: Download Counts
ru: Счётчики скачиваний

en: Provides file download counter for the Drupal's public file system.
ru: Добавляет счётчик скачиваний для публичной файловой системы Drupal.

en: Top Download
ru: Рейтинг скачанного
