Public Download Count (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Count
si: එකතුව

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
