Public Download Count (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Export
sl: Izvoz

en: Node
sl: Vozlišče

en: Year
sl: Leto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Count
sl: Število

en: Month
sl: Mesec

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Today
sl: Danes
