Public Download Count (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: Export
th: ส่งออก

en: Year
th: ปี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Count
th: จำนวน

en: Month
th: เดือน

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: Detail
th: รายละเอียด
