Public Download Count (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Export
am: ላክ

en: Custom
am: ብጁ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ
