Public Download Count (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Export
bs: Izvezi

en: Node
bs: Nod

en: Year
bs: Godina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Month
bs: Mjesec

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Today
bs: Danas
