Public Download Count (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Export
cy: Allfudo

en: Node
cy: Nod

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Custom
cy: Addasu

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Month
cy: Mis

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Today
cy: Heddiw
