Public Download Count (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Date
da: Dato

en: Number of blocks
da: Antal blokke

en: Export
da: Eksportér

en: Last month
da: Seneste måned

en: Node
da: Indholdselement

en: Year
da: År

en: Custom
da: Tilpasset

en: File name
da: Filnavn

en: Count
da: Antal

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Month
da: Måned

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Operation
da: Handling

en: Node title
da: Titel

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: All time
da: Altid

en: This week
da: Denne uge

en: This month
da: Denne måned

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: File URL
da: Fil URL

en: Downloaded date
da: Dato for download

en: The last date the file was downloaded.
da: Den seneste dato hvor filen blev downloadet.

en: Downloadable file URL
da: URL på downloadbar fil

en: The URL of the downloadable file.
da: URLen på den downloadbare fil.

en: Downloadable file
da: Downloadbar fil

en: The name of the downloadable file.
da: Navnet på den downloadbare fil.
