Public Download Count (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།
