Public Download Count (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Node
el: Κόμβος

en: Year
el: Έτος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Month
el: Μήνας

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Today
el: Σήμερα

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου
