Public Download Count (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Date
fa: تاریخ

en: Export
fa: استخراج

en: Download count
fa: شمارش کردن دانلود

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Node
fa: محتوا

en: Year
fa: سال

en: Custom
fa: سفارشی

en: File name
fa: نام فایل

en: Count
fa: شمارش

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: 1 year
fa: یک سال

en: Month
fa: ماه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Operation
fa: عملکرد

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Today
fa: امروز

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Last week
fa: هفته گذشته
