Public Download Count (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Export
fi: Vie

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Year
fi: Vuosi

en: Custom
fi: Oma

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Count
fi: Laskuri

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 2 years
fi: 2 vuotta

en: Month
fi: Kuukausi

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Proceed
fi: Jatka

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: This year
fi: Tämä vuosi

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi
