Public Download Count (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Today
ga: Inniu

en: 1 month
ga: mí amháin
