Public Download Count (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: Export
he: יצוא

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Node
he: פריט תוכן

en: Year
he: שנה

en: Custom
he: מותאם

en: File name
he: שם קובץ

en: Count
he: כמות

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Month
he: חודש

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Operation
he: פעולה

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: All time
he: בכל הזמנים

en: 1 month
he: 1 חודש

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Item display
he: תצוגת פריט
