Public Download Count (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Node
hy: Նոդ

en: Year
hy: Տարի

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Month
hy: Ամիս

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Today
hy: Այսօր
