Public Download Count (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Date
oc: Data

en: Export
oc: Exportar

en: Node
oc: Nosèl

en: Year
oc: Annada

en: Custom
oc: Personalizat

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Count
oc: Descompte

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: 2 years
oc: 2 ans

en: Month
oc: Mes

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Operation
oc: Operacion

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr
