Public Download Count (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: Export
ps: بهرول

en: Year
ps: کال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Count
ps: شمیر

en: Month
ps: میاشت

en: Today
ps: نن
