Public Download Count (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Date
sq: Data

en: Export
sq: Eksporto

en: Node
sq: Nyjë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Count
sq: Numri

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Operation
sq: Veprimi
