Public Download Count (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Export
sr: Извоз

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец
