Public Download Count (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Date
ta: தேதி

en: Number of blocks
ta: தொகுதிகள் எண்ணிக்கை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Node
ta: கணு

en: Year
ta: வருடம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: 2 years
ta: 2 வருடங்கள்

en: Month
ta: மாதம்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Operation
ta: செயல்

en: Today
ta: இன்று

en: 1 month
ta: 1 மாதம்
